Кадрові документи у ФОП: що потрібно, а що ні

В обраному У обране
Друк
Савченко Олена, експерт з питань оплати праці
Податки та бухгалтерський облік Лютий, 2019/№ 16
Інспекційні відвідування (невиїзне інспектування) Держпраці не дають спокійно спати не тільки керівникам підприємств, а й підприємцям (ФОП). Не сходять з язиків проблеми неоформлених працівників, перекваліфікації цивільно-правових договорів у трудові… Але ж не лише це може привернути увагу перевіряльників. Найпростіші речі — кадрова документація, а точніше її брак/відсутність, теж можуть стати причиною «трудових» штрафів. Тому давайте зараз розберемося з обсягом кадрової документації, що її повинен мати ФОП, який використовує працю найманих працівників. Які документи обов’язково складати під час ведення діяльності, а які ні?

«Загальнотрудові» документи

Штатний розпис. Ви здивуєтеся, але в чинному трудовому законодавстві немає вимоги про обов’язкову наявність штатного розпису у кожного суб’єкта господарювання. Так, наприклад, Дніпропетровський апеляційний адмінсуд в ухвалі від 15.06.2017 р. у справі № 808/478/17* зазначив, що ведення штатного розпису роботодавцями (за винятком державних органів і установ) не є обов’язковим.

* Див. за посиланням: http://reyestr.court.gov.ua/Review/67192297.

Водночас Мінсоцполітики традиційно наполягає на обов’язковій наявності штатного розпису в усіх суб’єктів господарювання, у тому числі й у ФОП (див. лист від 21.11.2016 р. № 5907/0/10-16/06). Підтримує його і Держпраці (див., наприклад, роз'яснення Держпраці в Дніпропетровській обл. на офіційному сайті http://dp.dsp.gov.ua/news-1713.html, далі — роз'яснення ДніпроДержпраці).

Однак, на наш погляд,

мати чи не мати штатний розпис — кожен роботодавець вирішує самостійно

Але якщо ви не любитель «розборок» з контролерами, рекомендуємо його складати. Тим паче, що штатний розпис — документ для ФОП явно не зайвий.

Так, наприклад, можна в трудовому договорі працівника не прописувати конкретний оклад (тарифну ставку), а послатися на те, що оплата його праці здійснюється згідно зі штатним розписом.

Це дозволяє уникнути необхідності створювати додаткові угоди до трудових договорів працівників у разі підвищення їм зарплати.

Складають штатний розпис у довільній формі.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити