Посадові інструкції: як скласти, що врахувати

В обраному У обране
Друк
Савченко Олена, експерт з питань оплати праці
Податки та бухгалтерський облік Липень, 2019/№ 54
Посадові (робочі) інструкції знаходяться в списку документів, які Держпраці обов’язково вимагає пред’явити при перевірці. Але не лише тому ми завели про них зараз розмову. Підприємство і саме зацікавлено в тому, щоб такий документ був у наявності. Про те, як скласти посадову інструкцію і що при цьому врахувати, поговоримо далі.

Структура і зміст

Посадова (робоча) інструкція — це документ, який встановлює основні завдання, обов’язки, права і відповідальність працівників підприємства в процесі здійснення ними своєї діяльності. Тобто, по суті, це документ, в якому прописують функції і завдання працівника на певній посаді (роботі), взаємозв’язки між посадами.

Саме з цим документом має бути ознайомлений працівник до початку роботи за укладеним трудовим договором (див. ст. 29 КЗпП).

Зверніть увагу, за загальним правилом посадові (робочі) інструкції мають бути складені на кожну посаду (професію), вказану в штатному розписі роботодавця.

Але якщо є загальне правило, тож мають бути винятки із нього? — скажете ви. Цілком вірно! ☺ Документа з назвою «посадова інструкція» може не бути по окремих керівних посадах, але тільки у випадку, якщо правове положення, основні завдання, обов’язки, права і відповідальність по таких посадах викладені в Статуті підприємства або в Положенні про структурний підрозділ (див. п. 6 Загальних положень Довідника № 336*, лист Мінпраці від 03.10.2005 р. № 36-508). Візьмемо, приміром, посаду директора. Якщо в статуті підприємства були перераховані його завдання та обов’язки, права і відповідальність, то в цьому випадку директор може обійтися без посадової інструкції.

* Випуск 1 «Професії працівників, що є загальними для усіх видів економічної діяльності» Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, затверджений наказом Мінпраці від 29.12.2004 р. № 336.

До речі, а чи знаєте ви, коли складають посадові, а коли робочі інструкції? Посадові інструкції розробляють для таких категорій працівників:

— керівників (виняток вище);

— професіоналів;

— фахівців;

— технічних службовців.

А ось для робочих професій (див. розд. 6 – 9 Класифікатора професій) розробляють робочі інструкції.

Орієнтиром при розробці посадових (робочих) інструкцій найчастіше служить Довідник. Що це за документ? Довідник є збіркою описів професій, систематизованих за видами економічної діяльності. Довідник складається з окремих випусків, сформованих за галузевим принципом або за основними видами економічної діяльності, виробництва і робіт. Наприклад, у випуск 1 Довідника входить Розділ 1 «Професії керівників, професіоналів, фахівців, технічних службовців». Він служить основою для складання посадових інструкцій для вказаних категорій співробітників.

Проте це не означає, що треба неухильно дотримуватися Довідника.

Підприємство має право відступати від Довідника, розробляючи інструкцію під себе

А тепер детальніше розберемо, як скласти посадову (робочу) інструкцію.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити