(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
4/11
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Червень , 2019/№ 46

Постачання бюджетникам: увага, ПДВ!

http://tinyurl.com/yxnq235e
Багатьом суб’єктам господарювання в процесі ведення своєї діяльності доводиться співпрацювати з бюджетниками й мати справу з бюджетними коштами. Такі операції мають свої нюанси та особливості, у тому числі й податково-облікові. Розпочнемо з ПДВ-особливостей, яких не уникнути при постачаннях за рахунок бюджетних коштів.

Особлива дата ПЗ

За правилами п. 187.7. Як правило, бюджетники розраховуються з постачальниками за товари/роботи/послуги лише після їх отримання, якщо інше не передбачено законодавством (ст. 49 БКУ).

Передоплата можлива тільки у виняткових випадках. Конкретний перелік товарів, робіт і послуг, за які бюджетники можуть здійснювати передоплату, її розмір і допустимі строки сплати визначені постановою КМУ від 23.04.2014 р. № 117. Наприклад, передоплата зі строком в місяць може бути передбачена в договорі з бюджетником при закупівлях інших (!), окремо не виділених у постанові,

товарів вартістю не більше 100 тис. грн.;

робіт і послуг, з оплатою у межах 30 %.

Тож враховуючи в основному «постоплатний» механізм взаємодії з бюджетниками, для постачань з оплатою за рахунок бюджетних коштів в п. 187.7 ПКУ встановлені свої правила нарахування податкових зобов’язань (ПЗ).

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
постачання, бюджетна організація, бюджетні кошти, ПДВ, податкові зобов’язання, відображення в обліку додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Коментарі до статті