Забули, що не визначаємо різниці: чи можна виправити?

В обраному У обране
Друк
Нестеренко Максим, податковий експерт
Податки та бухгалтерський облік Березень, 2019/№ 25
Платник податку на прибуток у поданій декларації не повідомив про своє рішення не визначати різниці, передбачені розд. ІІІ ПКУ. Чи можливо виправити таку помилку?

Нагадаємо: право не коригувати свій бухобліковий фінрезультат на різниці, що їх передбачено розд. ІІІ ПКУ, мають лише малодохідники. Тобто ті платники, бухобліковий дохід яких за останній річний звітний (податковий) період не перевищує 20 млн грн. (п.п. 134.1.1 ПКУ).

Про прийняте рішення не застосовувати різниці платник повинен повідомити у спеціальному полі декларації, яке так і називається «Наявність рішення». Як роз’яснюють фіскали, власне у полі «Наявність рішення» проставляється позначка, а у полі «Прийнято рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці» зазначаються номер та дата розпорядчого документа підприємства, на підставі якого прийнято таке рішення (БЗ 102.23.02).

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити