(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
7/8
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Травень , 2019/№ 38

Корпоратив як збори трудового колективу: обліковуємо правильно

http://tinyurl.com/y66dp8l2
У процесі роботи підприємства час від часу виникає потреба зібрати трудовий колектив. А чи можна під вивіскою таких зборів провести корпоратив, щоб мінімізувати податкові втрати? Про це поговоримо прямо зараз!

Трудовий колектив підприємства утворюють усі громадяни, які своєю працею беруть участь у його діяльності на основі трудового договору (контракту), а також інших форм, що регулюють трудові відносини працівника з підприємством (ст. 2521 КЗпП).

Загальні збори трудових колективів підприємств розглядають найважливіші питання життя і діяльності трудових колективів. Вони проводяться в міру потреби, але не рідше як два рази на рік (ст. 20 Закону № 9500*). Отже, збори трудового колективу — це той захід, який передбачений законодавством. Однак, з іншого боку, чинне законодавство

* Закон СРСР «Про трудові колективи і підвищення їх ролі в управлінні підприємствами, установами, організаціями» від 17.06.83 р. № 9500-X.

не зобов’язує роботодавця оплачувати збори трудового колективу за власний рахунок

Єдина вимога до роботодавця — створювати умови, які б забезпечували участь працівників в управлінні підприємством (ст. 245 КЗпП). А під цю вимогу можна підтягнути далеко не всі витрати, які роботодавець зазвичай воліє списати як витрати на збори трудового колективу.

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
збори трудового колективу, корпоратив, облік витрат, первинні документи, відображення в бухобліку, податок на прибуток, ПДВ, ПДФО, військовий збір додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Коментарі до статті