Звіт наростаючим підсумком — виправляємо помилки у даті

В обраному У обране
Друк
Альошкіна Наталя, податковий експерт
Податки та бухгалтерський облік Травень, 2019/№ 39
ФОП-єдиноподатник помилився в даті доходу (на межі кварталів). Фактично дохід отримано 31 березня 2019 року, а врахували його тільки 1 квітня 2019 року. Можна не виправляти помилку, адже через наростаючий підсумок у результаті все правильно?

Відразу скажемо, що суб’єкт господарювання (причому як «фізик», так і «юрик»), що перебуває на 3 групі єдиного податку, у разі виявлення помилки в І кварталі 2019 року, повинен внести відповідні виправлення до ЄП-декларації за такий звітний період. Причому факт складання звітності наростаючим підсумком жодної ролі тут не відіграє. Інша річ, що зробити це можна або шляхом надання уточнюючої декларації, або в поточній декларації (п. 50.1 ПКУ). Але про все по порядку.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити