Інвалідний норматив: «шкідливі» поради

В обраному У обране
Друк
Ушакова Лілія, експерт з питань оплати праці
Податки та бухгалтерський облік Травень, 2019/№ 40
На вулиці весна! Хочеться на природу, шашличків, у відпустку (наскільки дозволить робота)… «Ну який інвалідний норматив?!» — скажете ви. На жаль, але якщо підприємство (ФОП) цього року планує збільшувати чисельність працівників, замислитися про необхідність виконання інвалідного нормативу слід уже зараз. Чому? Справа в округленні! Заінтригували? Зараз пояснимо.

Норматив працевлаштування осіб з інвалідністю встановлений для роботодавців (підприємств і ФОП) ст. 19 Закону № 875*.

* Закон України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» від 21.03.91 р. № 875-XII.

Його розмір — 4 % від середньої кількості штатних працівників (СКШП) облікового складу за рік. Якщо ж СКШП за рік — від 8 до 25 осіб, інвалідний норматив дорівнює одному робочому місцю. При цьому у виконання нормативу роботодавці враховують осіб з інвалідністю, працевлаштованих ними за основним місцем роботи.

Про виконання/невиконання інвалідного нормативу роботодавці звітують, подаючи до Фонду соціального захисту інвалідів (далі — Фонд) щорічно до 1 березня, що йде за звітним роком, Звіт про зайнятість і працевлаштування інвалідів № 10-ПI (далі — Звіт).

У цьому ж Звіті роботодавці серед іншого проводять розрахунок:

— СКШП облікового складу за звітний рік — рядок 01 Звіту;

— СКШП облікового складу, яким установлена інвалідність і які були працевлаштовані роботодавцем у звітному році, — рядок 02 Звіту;

— інвалідного нормативу — рядок 03 Звіту.

А тепер увага! Пункт 3.4 Інструкції № 42** вимагає, щоб дані в рядках 01, 02 і 03 Звіту були відображені в цілих одиницях.

** Інструкція щодо заповнення форми № 10-ПI (річна), затверджена наказом Мінпраці від 10.02.2007 р. № 42.

Якщо при обчисленні виникає дробове число, його необхідно округлити до цілого (якщо після коми число 5 і більше, то воно округляється у бік збільшення)

Отже, якщо ви хочете при розрахунку СКШП отримати округлення у бік збільшення (що, можливо, дозволить виконати інвалідний норматив), необхідно, щоб після коми було число 5 або більше.

Для цілей інвалідного нормативу нам з вами потрібні показники СКШП за рік усіх працівників і окремо осіб з інвалідністю. Ці показники визначають шляхом ділення суми середньооблікової кількості штатних працівників (штатних працівників з інвалідністю) за місяці роботи підприємства у звітному році, на 12 (місяців).

Звідси висновок: якщо для виконання інвалідного нормативу підприємству необхідно працевлаштувати одну особу з інвалідністю, бажано зробити це не пізніше за початок липня. Тоді при розрахунку СКШП, яким установлена інвалідність за звітний рік, ви отримаєте 1 (за умови, що працівник пропрацює у вас до кінця року).

Наприклад, підприємству для виконання інвалідного нормативу необхідно працевлаштувати одну особу з інвалідністю. Такий працівник був прийнятий на основне місце роботи з 1 липня 2019 року і пропрацював ударно до кінця року (6 міс). Тоді СКШП з інвалідністю за 2019 рік складе:

1 ос. х 6 міс.: 12 міс. = 0,5 ос. ≈ 1 ос.

А якщо не виконати/не працевлаштувати?

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити