РРО-мільйон: «не спішіть мене ховати»

В обраному У обране
Друк
Нестеренко Максим, податковий експерт
Податки та бухгалтерський облік Листопад, 2019/№ 89
Для ФОП, які є платниками єдиного податку груп 2 — 4, ключовим критерієм для застосування РРО є досягнення 1-мільйонного обсягу доходу. Коли цей обсяг має значення? Коли не має? Як рахувати цей обсяг? Давайте подивимося!

Для початку ще раз нагадаємо «безРРОшні» правила для ФОП, які є платниками єдиного податку. Ці правила встановлено п. 296.10 ПКУ. Згідно із зазначеною нормою наразі РРО не застосовується ФОП-єдиноподатниками:

— першої групи;

— другої — четвертої груп незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1000000 гривень (далі — РРО-мільйон).

Відштовхуючись від цієї норми, поговоримо про значення РРО-мільйона для ФОП.

Без РРО, незважаючи на мільйон

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити