Блокування ПН при придбанні у неплатника

В обраному У обране
Друк
Павленко Олексій, податковий експерт
Податки та бухгалтерський облік Жовтень, 2019/№ 82
Ми придбали партію товару у неплатника ПДВ. Чи блокуватимуться наші ПН при продажу цього товару?

На жаль, у цьому випадку проблеми з блокуванням ПН не виключаються. Річ у тім, що першим у п. 2.1 Критеріїв ризиковості операцій* є такий критерій. Ризиковою вважається операція, в якій обсяг постачань товару, зазначений у ПН або збільшуючому РК, дорівнює або перевищує величину залишку.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити