Нерухомість. Якщо ПДФО та ВЗ сплатив продавець

Калашникова Лілія, експерт з питань оплати праці
Податки & бухоблік Січень, 2020/№ 3
В обраному У обране
Друк
Підприємство у листопаді придбало нежитлову нерухомість у фізособи. ПДФО та ВЗ така фізособа сплатила самостійно. Чи потрібно у такому разі відображати виплату доходу у формі № 1ДФ?

На жаль, в описаній ситуації підприємство допустило помилку. Розказуємо, яку саме та як її виправити.

Дохід від продажу нежитлової нерухомості у розмірі, визначеному ст. 172 ПКУ, включається до оподатковуваного доходу фізособи (п.п. 164.2.4 ПКУ). А отже, його сума оподатковується ПДФО і ВЗ (пп. 1.2, 1.7 п. 161 підрозд. 10 розд. ХХ ПКУ).

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
Завантажуйте наш мобільний додаток iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд