Теми статей
Обрати теми

Лікарняні: про новеньке та стареньке

Ушакова Лілія, експерт з кадрових і податкових питань
Електронні лікарняні листи продовжують сипатися в особисті кабінети роботодавців. Проте й донині зустрічаються паперові листки непрацездатності. Чи можна їх брати в роботу? Відповідаємо на це запитання прямо зараз. А ще поговоримо про е-лікарняні сумісників та розглянемо проблему з формуванням лікарняних на новачків.

Папір. Продовжено можливість оформлення паперових лікарняних до 1 травня 2022 року. Проте лише якщо:

— потрібно продовжити чи закрити лікарняний, виданий у паперовій формі до 01.10.2021;

— дитину всиновлюють протягом двох місяців із дати її народження, яку зазначили у свідоцтві про народження. Листок непрацездатності видають на підставі рішення суду про всиновлення та свідоцтва про народження;

— сплив строк, протягом якого лікар може внести зміни до медичного висновку в Реєстрі медичних висновків електронної системи. Зазначимо, що на це йому відведено 7 днів з дати формування е-медвисновку з помилками/неточностями. Якщо строк минув, рішення про видачу паперового лікарняного ухвалює лікарсько-консультативна комісія медзакладу, а за її відсутності — головний лікар закладу;

— виникли технічні проблеми з передачею даних і протягом 7 днів з дати створення медичного висновку їх не було усунено та не сформовано електронний лікарняний.

Увага! В останніх двох випадках, якщо паперовий лікарняний виданий як продовження електронного, то на ньому обов’язково має бути вказано номер електронного листка непрацездатності, який продовжено.

А ось факт непідключення медзакладу до електронної системи охорони здоров’я не є підставою видавати особі паперовий лікарняний.

Ну й також можуть ходити паперові лікарняні, що були видані до переходу на «електронні рейки» та які не були надані на оплату працівником. Нагадаємо, що допомога по тимчасовій непрацездатності і по вагітності та пологах виплачується у разі, якщо звернення за її призначенням надійшло не пізніше 12 календарних місяців із дня відновлення працездатності, установлення інвалідності, закінчення відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами (ч. 5 ст. 32 Закону України від 23.09.99 № 1105-XIV).

Сумісники. Роботодавець за сумісництвом отримує цифрову копію електронного лікарняного працівника-сумісника. Що у вас саме копія, зрозуміло з її номера. У копії до унікального номера лікарняного додано через крапку порядковий номер копії (наприклад, ХХХХХХ-ХХХХХХХХХХ-Х.1).

Цифра після крапки в номері цифрової копії лікарняного є технічною інформацією. Тому, формуючи на лікарняний працівника-сумісника рядок у протоколі комісії із соцстрахування, заяві-розрахунку чи повідомленні про виплату допомоги, номер лікарняного зазначаємо до крапки, тобто до «.1».

Новачки. З 01.10.2021 під час формування е-лікарняних повинна враховуватися інформація про основне місце роботи застрахованої особи, визначене за даними Повідомлення про прийняття працівника на роботу.

Проте, як показала практика, не завжди це правило спрацьовує за працівниками-новачками, на яких ще не подавалася Об’єднана звітність їх новим роботодавцем.

Як бути, якщо новачок захворів, а електронного листка непрацездатності немає? Рекомендуємо подати на нього довідкову Об’єднану звітність з Д5, де зазначити інформацію про прийняття на роботу. Із практики — це спрацьовує.

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі