Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Чи може ФОП використовувати в бізнесі «безмитний» автомобіль?

Клец Віталіна, податковий експерт, Томашпольський Сергій, податковий експерт
Податки & бухоблік Червень, 2022/№ 42
Друк
Коли законодавці дозволили безмитний ввіз автомобілів, багато хто поспішив цією можливістю скористатися. У декого тепер виникає питання: чи може ФОП використовувати таке авто в бізнесі? Відповідаємо.

Згідно діючої редакції ПКУ транспортний засіб ФОП може ввезти з податковими послабленнями через:

1) норму з п. 9.5 підрозд. 8 розд. XX ПКУ, згідно якої платники «спецЄП», тобто групи 3 зі ставкою ЄП 2 % звільняються від сплати ПДВ при ввезенні товарів на митну територію України.

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі