Теми статей
Обрати теми

Підприємство не працювало: чи можна накопичену амортизацію притримати до періоду отримання доходу?

Казанова Марина, податковий експерт
Друк
ТОВ певний час не здійснювало свою діяльність у зв’язку з воєнним станом. Потім підприємство переїхало на іншу територію України і відновило свою роботу. Чи можна накопичену амортизацію за періоди, коли діяльність не здійснювалася, перенести на періоди, коли було відновлено роботу підприємства?

Нарахування амортизації — не припиняємо. Дійсно, навіть не зважаючи на те, що підприємство певний час не здійснювало діяльність, нарахування амортизації ОЗ за ці періоди повинно було продовжуватися. Адже за вимогами НП(С)БО 7 (п. 23) нарахування амортизації призупиняють лише на період реконструкції, модернізації, добудови, дообладнання та консервації основних засобів.

Отже, якщо підприємство не приймало рішення про консервацію об’єкта (зазначимо, що навіть тривале невикористання ОЗ не зобов’язує підприємство консервувати такий об’єкт), то

Передплатіть, щоб відкрити доступ до матеріалів Я вже
logo PRO PRO-доступ Необмежений доступ до всіх закритих матеріалів сайту без реклами
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі