Теми статей
Обрати теми

Ділимо робочий день на частини

Ушакова Лілія, експерт з кадрових і податкових питань
Друк
Приводом для написання цієї статті послужило таке запитання нашого читача. На підприємстві є потреба в присутності на роботі працівників окремих професій з 10:00 до 13:00 та з 19:00 до 22:00. Чи є можливість організувати їх роботу так, щоб не було надурочних робіт? Правда, цікаве запитання? Розберемо його разом.

За звичайного режиму роботи роботодавець може «розвести» дві половини робочого дня щонайбільше на 2 години. Саме стільки складає максимальна тривалість перерви для відпочинку та харчування відповідно до ст. 66 КЗпП.

Якщо ж, враховуючи специфіку роботи працівника, двох годин замало, то є сенс замислитися над поділом робочого дня на частини.

Поділ робочого дня на частини дає можливість встановити перерву між двома частинами робочого дня тривалістю більше 2 годин

Передплатіть, щоб відкрити доступ до матеріалів Я вже
logo PRO PRO-доступ Необмежений доступ до всіх закритих матеріалів сайту без реклами
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі