Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Підвищення посадових окладів працівникам патологоанатомічного відділення

Редакція ОП
Оплата праці Липень, 2008/№ 1
Друк
Відповідь на запитання

Підвищення посадових окладів працівників патологоанатомічного відділення

 

Анжела КУПЛИВАНЧУК, головний спеціаліст Департаменту економіки та фінансової політики Міністерства охорони здоров’я України

 

Чи підлягають підвищенню посадові оклади середнього медичного персоналу патологоанатомічного відділення у зв’язку зі шкідливими та важкими умовами праці?

(м. Житомир)

 

Основними функціями патологоанатомічної служби є уточнення діагностики на секційному, операційному матеріалах шляхом проведення макро- та мікроскопічного, а за необхідності — бактеріологічного, вірусологічного, серологічного досліджень. Діяльність патологоанатомічної служби здійснюється на підставі наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про розвиток та удосконалення патологоанатомічної служби в Україні» від 12.05.92 р. № 81.

Згідно з

Положенням про посадові обов’язки медичного персоналу патологоанатомічного бюро та централізованого патологоанатомічного відділення лікувально-профілактичного закладу, затвердженим наказом МОЗ від 12.05.92 р. № 81, лікарі проводять розтини трупів дітей, новонароджених, мертвонароджених та гістологічне дослідження секційного матеріалу та послідів, проводять забір матеріалу для мікробіологічних, вірусологічних, серологічних, цитологічних та біохімічних досліджень та мікроскопічне дослідження біопсійних препаратів. До обов’язків середнього медичного персоналу входить допомога лікарю в процесі розтину, підготовка необхідних фіксаторів та стеження за фіксацією взятого для мікроскопії секційного матеріалу, проведення обробки біопсійного матеріалу та гістологічної обробки мікропрепаратів.

Відповідно до

п. 2.17 додатку 3 наказу Мінпраці та МОЗ України «Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення» від 05.10.2005 р. № 308/519 (далі — наказ № 308/519) посадові оклади медичних працівників патологоанатомічних бюро (відділень, підрозділів) підвищуються на 15 % у зв’язку зі шкідливими та важкими умовами праці.

Лікарям та середньому медперсоналу, які безпосередньо проводять лабораторні дослідження трупних тканин, органів, біопсійного та операційного матеріалу, посадові оклади підвищуються ще на 15 %, відповідно з п. 2.19 додатку 3 наказу № 308/519 за роботу з речовинами, віднесеними до алергенів. Перелік алергенів наведено в додатку 7 цього ж наказу.

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі