(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
10/11
Оплата праці
Оплата праці
Грудень , 2015/№ 23

Відповідність «регалій» профілю діяльності: хто визначає для установлення доплат

http://tinyurl.com/y435mqz3
Хто має брати на себе відповідальність за визначення відповідності вченого звання профілю діяльності працівника вищого навчального закладу (наприклад, вченого звання професора профілю діяльності вченого секретаря) для встановлення йому відповідної доплати? Між керівником навчального закладу та керівником кадрової служби виникло непорозуміння з цього приводу.

Умови оплати праці, встановлення надбавок і доплат, зокрема за вчене звання, працівникам бюджетної сфери визначені постановою КМУ «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 30.08.2002 р. № 1298.

Відповідно до п.п. «в» п.п. 3 п. 3 цієї постанови працівникам, які мають вчені звання, встановлюється відповідна доплата. Так, за вчене звання професора передбачено встановлення доплати у граничному розмірі 33 % посадового окладу (ставки заробітної плати).

Слід зазначити, що така доплата встановлюється працівникові за обов’язкової умови: якщо його діяльність за профілем збігається з його вченим званням. Увага! Відповідність вченого звання профілю діяльності працівника на займаній посаді визначає керівник установи.

Висновок: Враховуючи складність визначення керівником установи відповідності вченого звання професора профілю діяльності вченого секретаря, радимо керівнику установи включити це питання до порядку денного та обговорити його на засіданні вченої ради. Проте ще раз наголошуємо: відповідальність за встановлення працівникам закладу (установи) доплат та надбавок несе керівник закладу (установи).
Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
профіль діяльності, доплата додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті