Лікар приймального відділення багатопрофільної лікарні має кваліфкатегорію з педіатрії: що з посадовим окладом

Гавриленко Лідія, головний спеціаліст з питань соціально-економічного захисту ЦК Профспілки працівників охорони здоров’я України
Оплата праці Червень, 2015/№ 12
В обраному У обране
Друк
У багатопрофільній центральній районній лікарні у приймальному відділенні працює лікар, якому присвоєно вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Педіатрія». Який посадовий оклад ми маємо установити цьому лікарю?

Посадові оклади встановлюються працівникам за займаною посадою відповідно до штатного розпису та Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, затверджених спільним наказом Мінпраці та МОЗ від 05.10.2005 р. № 308/519 (далі — Умови № 308). Так, у п.п. 2.2.5 цих Умов відзначено: лікарям інших спеціальностей, до яких належать лікарі-педіатри з вищою кваліфікаційною категорією, установлюють 13-й тарифний розряд за Єдиною тарифною сіткою. З 01.01.2015 р. цьому розряду відповідає посадовий оклад у розмірі 1934 грн.

Медичним працівникам посадові оклади встановлюються з урахуванням кваліфікаційної категорії за умови їх роботи за тією спеціальністю, за якою присвоєно кваліфікаційну категорію (п.п. 5 п.п. 2.4.1 Умов № 308). Тому, якщо в лікарні є дитячі відділення, лікар-педіатр має право працювати у приймальному відділенні з оплатою кваліфікаційної категорії.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
Завантажуйте наш мобільний додаток iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд