Період мобілізації: чи зараховувати до «безперервного» стажу

В обраному У обране
Друк
Гавриленко Лідія, головний спеціаліст з питань соціально-економічного захисту ЦК Профспілки працівників охорони здоров’я України
Оплата праці Вересень, 2015/№ 18
Сестру медичну загальної практики — сімейної медицини мобілізовано в серпні 2014 року. У вересні 2015 року вона повернулася на роботу. Чи зараховується період військової служби за призовом під час мобілізації до стажу роботи такої працівниці, що дає право на надбавку за тривалість безперервної роботи?

Медичні працівники закладів первинної медико-санітарної допомоги (у тому числі амбулаторій) мають право на надбавку за тривалість безперервної роботи. Порядок установлення та виплати такої надбавки визначений у п. 4.1 Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, затверджених спільним наказом Мінпраці та МОЗ від 05.10.2005 р. № 308/519 (далі — Умови № 308).

Надбавка за тривалість безперервної роботи нараховується лікарям (незалежно від найменування посади), дільничним медичним сестрам, зубним лікарям і медичним сестрам загальної практики — сімейної медицини зазначених вище закладів залежно від стажу роботи на цих посадах у таких розмірах: при стажі роботи від 3 до 5 років — 10 %, від 5 до 7 років — 20 %, від 7 до 9 років — 30 %, понад 9 років — 40 % посадового окладу ( п.п. 4.1.1 Умов № 308).

Висновок: До стажу роботи, що дає право на надбавку за тривалість безперервної роботи без будь-яких умов та обмежень, зараховується час військової служби ( абз. 2 п.п. 2 п.п. 4.1.3 Умов № 308). До осіб, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, ця норма також застосовується.
Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити