Щодо оплати днів «перехідного» відрядження

В обраному У обране
Друк
Міністерство соціальної політики України
Оплата праці Грудень, 2016/№ 23
Лист від 11.11.2016 р. № 1564/13/84-16

Департамент заробітної плати та умов праці розглянув лист щодо оплати днів відрядження для працівників, які не є державними службовцями, та повідомляє.

Відповідно до статті 121 Кодексу законів про працю України працівникам, які направлені у службове відрядження, оплата праці за виконану роботу здійснюється відповідно до умов, визначених трудовим або колективним договором, і розмір такої оплати праці не може бути нижчим середнього заробітку.

Отже, необхідно визначити, як саме має бути оплачено період відрядження — чи за денним, чи за середньоденним заробітком.

Середньоденний заробіток розраховується згідно з положеннями Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.95 № 100 (далі — Порядок), відповідно до абзацу третього пункту 2 якого середня заробітна плата обчислюється виходячи з виплат за останні 2 календарні місяці роботи, що передують події, з якою пов’язана відповідна виплата.

Тобто у випадку, коли працівника було направлено у відрядження з 26 вересня по 7 жовтня п. p., середньоденна заробітна плата буде розраховуватись виходячи із заробітної плати липня — серпня п. р., оскільки зазначені місяці передують місяцю (вересню) направлення у відрядження.

Денний заробіток необхідно буде визначати для вересня і жовтня окремо.

У випадку, якщо середньоденний заробіток, розрахований у вересні п. р., буде нижчим денного заробітку вересня, то працівнику за дні відрядження, які припадають на вересень, необхідно заплатити заробітну плату згідно з його трудовим договором.

Якщо середньоденний заробіток, розрахований у вересні п. р., буде вищим денного заробітку жовтня, то працівнику за дні відрядження, які припадають на жовтень, необхідно заплатити середньоденний заробіток.

Директор Департаменту О. Товстенко

Коментар редакції

Одна середньоденна зарплата і два денні заробітки: порівнюємо та обираємо що більше

Тема сьогоднішнього запиту нашої редакції до Мінсоцполітики — розрахунок зарплати, що зберігається працівнику за період відрядження, у випадку, якщо відрядження «перехідне».

Перш ніж розглянути суть питання, звернемо увагу на один дуже важливий момент листа Мінсоцполітики, що коментується. Так, фахівці цього відомства зауважили: роз’яснення, яке вони надали, стосується оплати днів відрядження працівників, що не є держслужбовцями.

Це дуже важливе уточнення, оскільки з 1 травня 2016 року норми ст. 121 Кодексу законів про працю України від 10.12.71 р. (далі — КЗпП) на держслужбовців не поширюються. До речі, про це ж фахівці Мінсоцполітики зазначають і у своєму листі від 08.11.2016 р. № 1584/13/84-16 (цей лист, а також коментар до нього наведено в газеті «Бюджетна бухгалтерія», 2016, № 45, с. 7).

Тому далі ми матимемо на увазі, що роз’яснення фахівців Мінсоцполітики, наведене в листі, який коментується, стосується всіх працівників, крім держслужбовців.

Отже, перейдемо до суті самого питання. Нагадаємо, що оплата праці за період відрядження згідно зі ст. 121 КЗпП проводиться відповідно до умов, визначених трудовим або колективним договором, і розмір такої оплати не може бути нижче середнього заробітку.

Як же застосувати ці положення в разі «перехідного» відрядження (у ситуації, що розглядається, відрядження припадає на вересень — жовтень)?

Потрібно зробити декілька розрахунків:

1 — розраховуємо середньоденну зарплату згідно з Порядком обчислення середньої заробітної плати, затвердженим постановою КМУ від 08.02.95 р. № 100. Середня зарплата розраховується за розрахунковий період (липень — серпень). Зверніть увагу: середньоденну зарплату ми розраховуємо один раз;

2 — розраховуємо денну зарплату за вересень;

3 — порівнюємо середньоденну зарплату з денним заробітком за вересень і визначаємо суму зарплати за період відрядження за вересень;

4 — розраховуємо денну зарплату за жовтень;

5 — порівнюємо середньоденну зарплату з денним заробітком за жовтень і визначаємо суму зарплати за період відрядження за жовтень.

Як потрібно оплачувати робочі дні відрядження після порівняння зазначених величин, покажемо в таблиці.

Наведемо два варіанти розвитку подій (коли середньоденна зарплата то вище, то нижче за одне зі значень денних заробітків): варіант 1 — наведений у запиті, а варіант 2 — який також може виникнути на практиці:

Місяць відрядження

Порівняння

Як оплачуємо

Варіант 1

Вересень

Середньоденна зарплата нижча за денний заробіток вересня

Робочі дні відрядження за вересень оплачуємо згідно з умовами трудового, колективного договору

Жовтень

Середньоденна зарплата вища за денний заробіток жовтня

Робочі дні відрядження за жовтень оплачуємо виходячи із середньоденної зарплати

Варіант 2

Вересень

Середньоденна зарплата вища за денний заробіток вересня

Робочі дні відрядження за вересень оплачуємо виходячи із середньоденної зарплати

Жовтень

Середньоденна зарплата нижча за денний заробіток жовтня

Робочі дні відрядження за жовтень оплачуємо згідно з умовами трудового, колективного договору

Як бачимо, в обох випадках потрібно визначити найбільше значення (середньоденної зарплати або денного заробітку) і потім приймати рішення про оплату днів відрядження: або за середньоденною зарплатою, або згідно з умовами трудового, колективного договору.

Тетяна РУДА, головний редактор (e-mail: t.rudaya@id.factor.ua)

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити