(066) 87-010-10
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 23
  • № 22/1
  • № 22
  • № 21
  • № 20/1
  • № 20
  • № 19
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
10/13
Оплата праці
Оплата праці
Грудень , 2016/№ 24

Дитячий лікар-невролог і провізор аптеки: чи підвищувати їх оклади «за шкідливість»

Чи має право на підвищення посадового окладу у зв’язку із шкідливими умовами праці лікар-невролог дитячого неврологічного кабінету поліклініки та провізор аптеки, який здійснює відпуск ліків (у тому числі наркотичних, психотропних) за рецептами?

Про здійснення підвищення посадових окладів у зв’язку із шкідливими і важкими умовами праці йдеться у п.п. 2.4.5 Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, затверджених спільним наказом Мінпраці та МОЗ від 05.10.2005 р. № 308/519.

При цьому переліки посад працівників та закладів (структурних підрозділів), робота в яких дає право на підвищення посадових окладів у зв’язку із шкідливими та важкими умовами праці, та розміри таких підвищень наведено у додатках 3 — 5 до вказаних Умов.

На жаль, посади лікаря-невролога дитячого кабінету поліклініки та провізора аптеки вказаними переліками не передбачені. Отже, немає підстав для здійснення за вказаними посадами підвищення посадових окладів у зв’язку із шкідливими умовами праці.

дитячий лікар-невролог, провізор аптеки, підвищення окладу, надбавка за шкідливість додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті