(066) 87-010-10
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 23
  • № 22/1
  • № 22
  • № 21
  • № 20/1
  • № 20
  • № 19
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
11/13
Оплата праці
Оплата праці
Грудень , 2016/№ 24

Студентка медвишу на посаді медсестри ЗПСМ: що з тарифним розрядом

До Центру первинної медико-санітарної допомоги на посаду медичної сестри загальної практики — сімейної медицини (0,5 ставки) працевлаштовується студентка 4 курсу лікувального факультету медичного вишу. У неї немає сертифіката медичної сестри загальної практики — сімейної медицини. Який тарифний розряд необхідно встановити такій працівниці?

Професійні вимоги до фахівців з вищою неповною медичною освітою встановлені у Довіднику кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 78 «Охорона здоров’я», затвердженому наказом МОЗ від 29.03.2002 р. № 117.

Так, право працювати на посаді сестри медичної загальної практики — сімейної медицини мають особи з неповною вищою освітою (молодший спеціаліст), базовою вищою освітою (бакалавр) або повною вищою освітою (магістр) за напрямом підготовки «Медицина», спеціальністю «Сестринська справа», «Лікувальна справа» або «Акушерська справа», які пройшли спеціалізацію за профілем роботи.

Крім того, таке право мають також студенти вищих медичних навчальних закладів (університетів, інститутів) після закінчення 3 курсів лікувальних факультетів вказаних вишів (п. 3 розд. ІІІ Переліку вищих і середніх спеціальних навчальних закладів, підготовка і отримання звання в яких дають право займатися медичною і фармацевтичною діяльністю, наведеного у додатку 1 до наказу МОЗ від 25.12.92 р. № 195). При цьому для оформлення студентки вищого медичного навчального закладу на посаду медичної сестри загальної практики — сімейної медицини до Центру первинної медико-санітарної допомоги (далі — ЦПМСД) достатньо пред’явити адміністрації Центру довідку про закінчення 3 курсів лікувального факультету вказаного вишу.

Висновок: Студентку 3-го курсу лікувального факультету вищого медичного навчального закладу допустимо оформити на посаду сестри медичної загальної практики — сімейної медицини ЦПМСД без категорії з посадовим окладом, що відповідає 7-му тарифному розряду за Єдиною тарифною сіткою (п.п. 2.2.8 Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, затверджених спільним наказом Мінпраці та МОЗ від 05.10.2005 р. № 308/519). При цьому керівник закладу повинен вирішити питання щодо направлення такого працівника на курси спеціалізації із сімейної медицини.

студентка, медсестра ЗПСМ, тарифний розряд, Центр первинної медико-санітарної допомоги додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті