Вивчаємо допустимий обсяг педнавантаження для методиста

В обраному У обране
Друк
Клименко Антоніна, начальник Управління соціально-економічного захисту ЦК Профспілки працівників освіти і науки України
Оплата праці Січень, 2016/№ 1
В якому обсязі методист позашкільного навчального закладу може мати педнавантаження — 9 чи 12 годин на тиждень?

Виконання працівниками навчальних закладів викладацької роботи передбачено п. 91 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міносвіти від 15.04.93 р. № 102 (далі — Інструкція № 102). Згідно з цим пунктом керівні працівники закладів освіти можуть вести викладацьку роботу чи заняття з гуртками в цьому закладі, але не більше 9 годин на тиждень (360 годин на рік), якщо вони за основною посадою отримують повний посадовий оклад (ставку). Іншим працівникам закладів освіти дозволено вести викладацьку роботу або заняття з гуртківцями у цьому ж закладі освіти, але в середньому не більше 2 годин (12 годин на тиждень, 480 годин на рік), якщо вони за основною роботою отримують повний посадовий оклад (ставку).

Важливо! Посада методиста не віднесена по посад керівників, тому такий працівник може вести викладацьку роботу в обсязі не більше 12 годин на тиждень з оплатою за тарифікацією.

Крім того, методист може вести педагогічну роботу з погодинною оплатою праці в обсязі не більше 240 годин на рік.

Пунктом 63 Інструкції № 102 установлено, що навчальне навантаження між педагогічними працівниками розподіляється керівником установи за погодженням з профспілковим комітетом залежно від кількості годин, передбачених навчальними планами, наявності відповідних педагогічних кадрів та інших конкретних умов, що склались у закладі.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити