(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
10/13
Оплата праці
Оплата праці
Січень , 2016/№ 2

Керівник училища з підвищення кваліфікації для медиків: що з тарифним розрядом

http://tinyurl.com/y4oemcmf
Комунальний заклад «Криворізьке училище підвищення кваліфікації та перепідготовки молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів» Дніпропетровської обласної ради» забезпечує післядипломну освіту молодших спеціалістів з медичною і фармацевтичною освітою. Заклад зареєстрований в Єдиному державному реєстрі як вищий навчальний заклад. Відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки України освітні послуги, пов’язані з одержанням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до підвищення кваліфікації фахівців, надаються в межах ліцензійного обсягу — 3000 слухачів на рік. Який тарифний розряд слід установити керівнику (директору) цього закладу та яким нормативним документом необхідно керуватися при його визначенні?

Училище підвищення кваліфікації та перепідготовки молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів є вищим навчальним закладом в системі безперервної освіти медичних кадрів, якому Міністерство освіти акредитувало функції професійного навчання відповідно до Закону України про освіту (п. 1 Положення про училище підвищення кваліфікації та перепідготовки молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів, затвердженого наказом МОЗ від 07.09.93 р. № 198).

Оплата праці працівників навчальних закладів провадиться відповідно до наказу МОН «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005 р. № 557.

Додатком 5 до цього наказу затверджено Схему тарифних розрядів посад керівних працівників вищих навчальних закладів I — II рівнів акредитації, міжшкільних навчально-виробничих комбінатів, центрів, професійно-технічних навчальних закладів (професійно-технічних училищ, навчально-курсових комбінатів, центрів та інших типів закладів, що надають робітничу професію), училищ фізичної культури.

Посадовий оклад директора за наявності контингенту учнів, студентів до 300 осіб установлюється на рівні 13 — 14-го тарифного розряду, від 301 до 800 — на рівні 14 — 15-го тарифного розряду, понад 800 — на рівні 15 — 16-го тарифного розряду.

Висновок: Посадовий оклад директора училища підвищення кваліфікації та перепідготовки молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів з контингентом слухачів понад 3000 осіб установлюється на рівні 15 — 16-го тарифного розряду.

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
тарифний розряд, керівник училища додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті