(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
15/16
Оплата праці
Оплата праці
Листопад , 2016/№ 22

Чи може старший майстер тимчасово очолювати ПТНЗ

http://tinyurl.com/y6mvbav2
У професійно-технічному навчальному закладі директор перебуває на лікарняному. Чи можна на старшого майстра цього закладу тимчасово покласти виконання обов’язків директора та чи здійснюватиметься йому у такому випадку виплата різниці в посадових окладах?

Тимчасовим замісництвом є виконання службових обов’язків за посадою тимчасово відсутнього працівника (у тому числі відсутність у зв’язку з хворобою, на період щорічної відпустки, відпустки у зв’язку з навчанням тощо), коли це викликано виробничою необхідністю (п. 1 роз’яснення Держкомпраці та Секретаріату ВЦРПС «Про порядок оплати тимчасового замісництва» від 29.12.65 р. № 30/39, далі — роз’яснення № 30/39). Зазначене роз’яснення діє на підставі постанови Верховної Ради України «Про порядок тимчасової дії на території України окремих актів законодавства Союзу РСР» від 12.09.91 р. № 1545-XII.

Призначення працівника виконувачем обов’язків за вакантною посадою не допускається. Зазначене можливо лише за посадою, призначення на яку провадиться вищим за рівнем органом управління (п. 2 роз’яснення № 30/39).

Тимчасове виконання обов’язків за посадою тимчасово відсутнього працівника покладається на іншого працівника відповідним наказом (розпорядженням).

У разі тимчасового замісництва працівнику, який заміщає, виплачується різниця між його фактичним посадовим окладом та посадовим окладом працівника, обов’язки якого він тимчасово виконує. Тимчасові замісники преміюються за умовами й у розмірах, установлених за посадою працівника, який ними заміщується. При цьому премія нараховується на посадовий оклад заступника (його оклад за основною посадою) та на різницю в окладах.

Важливо! Різниця між посадовими окладами не здійснюється у випадках, коли працівник є штатним заступником або помічником відсутнього працівника (за відсутності посади заступника).

Типовими штатними нормативами професійно-технічних навчальних закладів, затвердженими наказом МОН від 06.12.2010 р. № 1204, передбачено введення до штатних розписів професійно-технічних навчальних закладів посади заступника директора. Зокрема, при кількості учнів до 300 осіб передбачається 1,5 одиниці такої посади.

Висновок: За наявності у професійно-технічному навчальному закладі заступника директора тимчасове виконання обов’язків директора старшим майстром (на умовах тимчасового замісництва) не відповідає вимогам законодавства. У разі тимчасового виконання обов’язків директора (на час його тимчасової непрацездатності) заступником директора такому заступнику різницю в окладах не виплачують.

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
старший майстер, ПТНЗ, виконання обов’язків директора, тимчасове виконання обов’язків, посадовий оклад додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті