(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
16/16
Оплата праці
Оплата праці
Листопад , 2016/№ 22

Учитель має педнавантаження у двох школах: як оплачувати години викладання

http://tinyurl.com/y6q4v9t8
Учитель має основне місце роботи у школі, а в ліцеї викладає як сумісник. При цьому в ліцеї він має більше годин педагогічного навантаження, ніж у школі. Інший вчитель має педагогічне навантаження 10 годин в одній школі (основне місце роботи) та ще стільки ж годин викладає в іншій школі. Як обчислити зарплату для таких працівників за педагогічне навантаження в ліцеї/школі, якщо таке місце роботи для них не є основним: погодинно або за тарифікацією?

Оплата праці педагогічних працівників провадиться відповідно до Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міносвіти від 15.04.93 р. № 102 (далі — Інструкція № 102).

Згідно з п. 68 цієї Інструкції місячна заробітна плата педагогічних працівників установ освіти визначається шляхом множення ставки заробітної плати на їх фактичне навантаження на тиждень і ділення цього добутку на встановлену норму годин на тиждень. Установлена при тарифікації заробітна плата виплачується щомісячно незалежно від кількості тижнів і робочих днів у різні місяці року.

При цьому п. 73 Інструкції № 102 установлено: погодинна оплата праці педагогічних працівників допускається лише при оплаті за години заміщення тимчасово відсутніх по хворобі або з інших причин вчителів, яке тривало не більше двох місяців, а також при оплаті праці працівників підприємств, організацій та установ, які залучаються до педагогічної роботи. Якщо заміщення тривало понад два місяці, то оплата праці педагогічного працівника провадиться з першого дня заміщення за всі години фактичного педагогічного навантаження в порядку, передбаченому п. 68 Інструкції № 102.

Висновок: Оплата праці вчителя, який працює у двох загальноосвітніх навчальних закладах, здійснюється за тарифікацією у кожному закладі.

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
основне місце роботи, сумісництво, школа, ліцей, педагогічне навантаження додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті