(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
13/16
Оплата праці
Оплата праці
Жовтень , 2016/№ 19

Чи може заступник директора школи з господарської роботи викладати

http://tinyurl.com/y6dvfdq9
У загальноосвітньому навчальному закладі заступник директора школи з господарської роботи має педагогічну освіту. Чи може він викладати години у цій школі, не відриваючись від основної роботи?

У п. 91 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міносвіти від 15.04.93 р. № 102, вказано: керівним працівникам закладів освіти дозволено вести викладацьку роботу у цьому ж закладі освіти, але не більше 9 годин на тиждень (360 годин на рік), якщо вони на основній посаді отримують повний посадовий оклад (ставку).

Оплата праці таких працівників проводиться понад основний посадовий оклад (ставку) у порядку, передбаченому для учителів, тобто за тарифікацією.

Тут відзначимо про норму п. 4 Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ, організацій, затвердженого спільним наказом Мінпраці, Мін’юсту та Мінфіну від 28.06.93 р. № 43 (далі — Положення № 43), якою встановлено: керівники державних підприємств, установ, організацій, їхні заступники, керівники структурних підрозділів державних підприємств, установ, організацій (цехів, відділів, лабораторій тощо) та їхні заступники не мають права працювати за сумісництвом (за винятком наукової, викладацької, медичної і творчої діяльності).

Крім того, абз. 1 Переліку робіт, які не є сумісництвом, наведеного у додатку до Положення № 43, передбачено: всі працівники, крім основної роботи та роботи за сумісництвом, мають право виконувати роботи, які відповідно до чинного законодавства не є сумісництвом. До п. 3 цього Переліку включено педагогічну роботу з погодинною оплатою праці в обсязі не більш як 240 годин на рік. Виконання цієї роботи допускається в робочий час з дозволу керівника навчального закладу без утримання заробітної плати.

Висновок: Заступник директора з господарської роботи загальноосвітнього навчального закладу має право виконувати педагогічну роботу в обсязі до 9 годин на тиждень з оплатою за тарифікацією та ще до 240 годин на рік з погодинною оплатою праці впродовж основного робочого часу без утримання заробітної плати за основною посадою.

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
заступник директора школи, викладання, заступник з господарської роботи, загальноосвітній навчальний заклад додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті