На основному місці роботи право на індексацію не настало: чи індексувати зарплату за сумісництвом

В обраному У обране
Друк
Лаврентьєва Жанна, головний спеціаліст відділу рівня життя і моніторингу бідності Департаменту рівня життя і моніторингу соціального розвитку Міністерства соціальної політики України
Оплата праці Грудень, 2017/№ 24
Працівник — зовнішній сумісник працює на підприємстві на умовах неповного робочого часу з оплатою на 0,5 ставки (оклад на повну зайнятість 3600 грн.). На основному місці роботи працівник працює на повну зайнятість, розмір окладу 4000 грн. (останнє підвищення було у вересні 2017 року, індексації-різниці немає). На роботі за сумісництвом останнє підвищення окладів було в серпні 2017 року. Чи треба в грудні 2017 року індексувати зарплату зовнішнього сумісника, якщо він надасть довідку з основного місця роботи про те, що індексація йому не нараховувалася, оскільки право на неї ще не настало?

Заробітну плату індексують як за основним місцем роботи, так і за сумісництвом. Це передбачено ст. 10 Закону України «Про індексацію грошових доходів населення» від 03.07.91 р. № 1282-XII (далі — Закон про індексацію) і п. 7 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою КМУ від 17.07.2003 р. № 1078 (далі — Порядок № 1078). При цьому спочатку проводять індексацію доходів за основним місцем роботи, потім індексують зарплату за сумісництвом. На роботі за сумісництвом зарплату індексують за умови надання довідки з основного місця роботи про розмір доходу, що підлягає індексації, і проіндексованого доходу.

Увага! На роботі за сумісництвом індексація доходів проводиться в межах суми, що не перевищує ПМПО, з урахуванням отриманої зарплати за основним місцем роботи.

Зарплату індексують за кожною посадою окремо, тобто окремо за основним місцем роботи, і окремо за сумісництвом*. Це означає, що «базовий» місяць визначають за кожною посадою (тобто за кожним місцем роботи) окремо. Окремо визначають і суму індексації за кожною посадою (за кожним місцем роботи) виходячи з ПМПО, але виплачують пропорційно зайнятості (відпрацьованому часу) працівника.

* Див. також лист Мінсоцполітики від 01.08.2014 р. № 8538/0/14-14/10. — Прим. ред.

Водночас відповідно до п. 5 Порядку № 1078 працівникам підприємств і організацій, що знаходяться на госпрозрахунку, підвищення заробітної плати у зв’язку зі зростанням рівня інфляції проводиться в порядку, визначеному в колективних договорах, але не нижче норм, визначених Законом про індексацію і положеннями цього Порядку.

У наведеному прикладі працівникові за основним місцем роботи оклад останній раз підвищувався у вересні 2017 року. У грудні 2017 року право на індексацію зарплати не настало, оскільки індекс споживчих цін за жовтень, який впливає на грудневу індексацію, не перевищив поріг індексації (101,2 % < 103 %). Тому в грудні на основному місці роботи зарплату не індексують.

Керуючись п. 5 Порядку № 1078, підприємство, на якому працівник працює за сумісництвом, може прийняти рішення про проведення індексації його зарплати з урахуванням зайнятості працівника.

Сума індексації зарплати за грудень 2017 року на роботі за сумісництвом на повну ставку складе:

1762 грн. х 3,2 % = 56,38 грн.,

де 3,2 — коефіцієнт індексації в грудні-2017 для «базового» серпня-2017.

Оскільки працівник на роботі за сумісництвом працює в умовах неповного робочого часу, індексацію виплачують пропорційно відпрацьованому часу:

56,38 грн. х 0,5 ставки = 28,19 грн.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити