Щодо нарахування доплати до мінзарплати в погодинному розмірі

В обраному У обране
Друк
Міністерство соціальної політики України
Оплата праці Червень, 2017/№ 11
Лист від 20.03.2017 р. № 766/0/101-17/28

<…> Мінімальна заробітна плата як державна гарантія в оплаті праці встановлюється в законі про Державний бюджет України як у місячному, так і в погодинному розмірі.

У Законі України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» з 1 січня 2017 року мінімальну заробітну плату встановлено у місячному розмірі 3200 гривень, у погодинному розмірі — 19,34 гривні.

На підприємствах для працівників, які працюють з місячними окладами, має дотримуватись як мінімальна державна гарантія — мінімальна місячна заробітна плата, а для працівників з погодинною оплатою (годинними тарифними ставками) — мінімальна заробітна плата в погодинному розмірі.

Отже, у випадку коли працівники, яким установлені годинні тарифні ставки, виконали місячну норму праці і розмір нарахованої заробітної плати нижчий місячної мінімальної заробітної плати, то доплата до розміру мінімальної місячної заробітної плати їм не провадиться, оскільки гарантією в оплаті праці для цих працівників є мінімальна заробітна плата в погодинному розмірі.

Директор Департаменту О. Товстенко

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити