Щодо виплат, які враховуються «зверху» 3200

В обраному У обране
Друк
Міністерство соціальної політики України
Оплата праці Березень, 2017/№ 6
Лист від 18.01.2017 р. № 119/0/101-17/282

<…> Частиною другою статті 31 Закону України «Про оплату праці» (в редакції Закону України від 06.12.2016 р. № 1774-VIII) визначено вичерпний перелік виплат, які не враховуються при обчисленні розміру заробітної плати працівника для забезпечення її мінімального розміру. До таких виплат належать: доплати за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров’я, за роботу в нічний та надурочний час, роз’їзний характер робіт, премії до святкових і ювілейних дат.

Отже, у випадку, коли працівнику встановлені доплати за роботу у важких і шкідливих та особливо важких і особливо шкідливих умовах праці, які виплачуються за результатами атестації робочих місць, доплата за використання дезінфікуючих засобів, за роботу у нічний час, підвищена оплата за роботу у надурочний час, зазначені та інші виплати, визначені в другому абзаці статті 31 вищезазначеного Закону, мають виплачуватись понад розмір мінімальної заробітної плати (3200 гривень).

Всі інші виплати (доплати, надбавки, премії, індексація тощо) <…> враховуються при визначенні мінімального розміру заробітної плати.

Директор Департаменту О. Товстенко

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити