Щодо врахування допомоги по вагітності та пологах у розрахунку середньої зарплати

В обраному У обране
Друк
Міністерство соціальної політики України
Оплата праці Травень, 2017/№ 10
Лист від 25.12.2015 р. № 1675/13/84-15

<…> Обчислення середньої заробітної плати для нарахування компенсації за невикористані відпустки провадиться згідно з Порядком обчислення середньої заробітної плати, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.95 р. № 100 (далі — Порядок).

Виплати, які враховуються при обчисленні середньої заробітної плати для нарахування компенсації за невикористані відпустки, встановлено пунктом 3 Порядку. До таких виплат належать: основна заробітна плата (тарифна ставка, оклад), доплати і надбавки, премії, які мають постійний характер, винагорода за вислугу років та підсумками роботи за рік, індексація тощо, а також виплати за час, протягом якого працівнику зберігається середній заробіток (виконання державних і громадських обов’язків, службового відрядження, за час вимушеного прогулу тощо), та допомога у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю.

Відповідно до статті 20 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі — Закон) допомога по вагітності та пологах надається у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності.

Статтею 25 Закону встановлено, що допомога по вагітності та пологах надається застрахованій особі у формі матеріального забезпечення, яке компенсує втрату заробітної плати (доходу) за період відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами.

Підставою для призначення допомоги по вагітності та пологах є виданий у встановленому порядку листок непрацездатності (стаття 31 Закону).

Отже, допомога по вагітності та пологах має включатись до виплат, які враховуються під час обчислення середньої заробітної плати для нарахування компенсації за невикористані відпустки.

Абзацом шостим пункту 2 Порядку встановлено, що час, протягом якого працівники згідно з чинним законодавством або з інших поважних причин не працювали і за ними не зберігався заробіток або зберігався частково, виключається з розрахункового періоду. Зазначена норма стосується, зокрема, випадків, коли працівникам надається відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку відповідно до статті 18 Закону України «Про відпустки».

Отже, у зазначеному в листі випадку при обчисленні середньої заробітної плати для нарахування компенсації за невикористані відпустки, коли в розрахунковий період потрапляє відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, середньоденна заробітна плата обчислюється шляхом ділення сумарного заробітку за останні перед наданням відпустки 12 місяців на відповідну кількість календарних днів року, зменшену на кількість святкових і неробочих днів, установлених законодавством ( стаття 73 Кодексу законів про працю України), та на кількість календарних днів перебування працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Одержаний результат перемножується на число календарних днів відпустки.

Директор Департаменту О. Товстенко

Коментар редакції

Допомога по вагітності та пологах: Мінсоцполітики говорить «ТАК!» уключенню до розрахунку «середньої»

Бувають ситуації, коли після відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами працівниця оформляє щорічну відпустку. Як у цьому випадку розрахувати відпускні? Чи включати до розрахунку «відпускної» середньоденної зарплати суму допомоги по вагітності та пологах? Саме це питання розглянуто в листі, що коментується.

Річ у тому, що допомога по вагітності та пологах прямо не зазначено в п. 3 Порядку № 100 серед виплат, що «включаються». Серед таких виплат перераховано, зокрема, допомогу по тимчасовій непрацездатності ( абз. 4 п. 3 Порядку № 100). Тішить, що фахівці цього працеоплатного відомства не стали займатися буквоїдством і віднесли допомогу по вагітності та пологах до виплат, що включаються до розрахунку «середньої» для оплати періоду відпустки. Обґрунтування при цьому таке: допомога по вагітності та пологах виплачується як матеріальне забезпечення, що компенсує втрату зарплати за період відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами.

Висновок:

Допомога по вагітності та пологах уключається до розрахунку середньої зарплати для визначення суми відпускних.

Увага! Слід урахувати, що до розрахунку відпускних потрапить тільки та частина допомоги по вагітності та пологах, що нарахована за календарні дні, що припадають на розрахунковий період. При цьому до нього включаються також дні відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами, що припадає на цей період.

Приклад. Працівниця перебувала у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами з 13 січня по 18 травня 2017 року (126 календарних днів). Сума допомоги по вагітності та пологах за дні «декретної» відпустки становила 15183 грн.

З 19 травня вона йде у щорічну основну відпустку тривалістю 14 календарних днів. Заробітна плата за відпрацьовані дні з 1 травня 2016 року по 12 січня 2017 року становила 29225 грн.

Початок відпустки припадає на травень 2017 року. Розрахунковим періодом буде травень 2016 року — квітень 2017 року.

Визначимо виплати, що беруть участь у розрахунку «середньої». У наведеному прикладі до розрахунку включаємо як зарплату, так і декретні. Причому до розрахунку «відпускної» середньоденної зарплати потрапить тільки частина допомоги по вагітності та пологах, що нарахована за дні, що припадають на розрахунковий період (з 13 січня по 30 квітня 2017 року).

Сума допомоги, що включається до розрахунку, дорівнює:

15183 грн. : 126 к. дн. х 108 к. дн. = 13014 грн.,

де 108 — кількість днів відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами з 13 січня по 30 квітня 2017 року.

Загальна сума заробітку становить:

29225 зарплата + 13014 сума допомоги = 42239 (грн.).

Далі визначимо середньоденну зарплату:

42239 грн. : (365 к. дн. - 11 к. дн.) = 119,32 грн.

Сума відпускних становитиме:

119,32 грн. х 14 к. дн. = 1670,48 грн.

Тетяна ГУЛЬ, експерт з питань оплати праці

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити