(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
12/14
Оплата праці
Оплата праці
Серпень , 2018/№ 15

В асистента вишу є міжнародний сертифікат: який оклад та надбавки йому встановити

http://tinyurl.com/yxre4sx8
Чи встановлюється кваліфікаційна категорія та надбавка до посадового окладу асистенту університету, який пройшов міжнародну сертифікацію?

Відповідно до Переліку посад педагогічних і науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.06.2000 р. № 963, посаду асистента кафедри віднесено до науково-педагогічних працівників.

Встановлення тарифних розрядів залежно від кваліфікаційної категорії за результатами атестації передбачено для викладачів вищих навчальних закладів І — ІІ рівнів акредитації.

Згідно з додатком 2 до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005 р. № 557 посадовий оклад асистента вищого навчального закладу ІІІ — ІV рівнів акредитації встановлюється на рівні 16 тарифного розряду без вимог до кваліфікаційної категорії.

Зазначеним наказом не передбачено встановлення цільових доплат і надбавок за наявність сертифіката міжнародного визнання з вивчення курсу англійської мови, зокрема сертифіката CELTA.

Статтею 57 Закону України «Про вищу освіту» також не передбачено встановлення доплат і надбавок за результатами підвищення кваліфікації та стажування науково-педагогічних працівників, проходження яких має здійснюватися не рідше одного разу на п’ять років.

Водночас п.п. 2 «а» п. 4 наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 р. № 557 надано право керівникам установлювати працівникам навчальних закладів надбавки у розмірі до 50 % посадового окладу (ставки заробітної плати, тарифної ставки) за високі досягнення у праці.

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
асистент університету, міжнародний сертифікат, кваліфікаційна категорія, надбавка, посадовий оклад додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті