(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
8/12
Оплата праці
Оплата праці
Липень , 2018/№ 14

Атестуємо вихователя ДНЗ на спеціаліста другої категорії

http://tinyurl.com/yyecm6py
На посаді вихователя ДНЗ працює педагог, яка закінчила університет у 2007 році за спеціальністю «філологія». Педагогічний стаж 3 роки. Чи можемо ми її атестувати на другу категорію? Курси підвищення кваліфікації пройшла у 2017 році на тему «Вихователь ДНЗ».

Пунктом 4.1 Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 р. № 930 (далі — Типове положення), установлено, що атестація на відповідність займаній посаді з присвоєнням кваліфікаційних категорій проводиться щодо вихователів, які мають повну вищу педагогічну освіту зі спеціальності дошкільна освіта, дошкільне виховання або які мають дві освіти, одна з яких — неповна вища педагогічна або базова педагогічна з цієї самої спеціальності, а друга — повна вища педагогічна освіта за іншим фахом за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра.

Водночас згідно з п. 3.26 Типового положення особи з повною вищою педагогічною освітою або іншою повною вищою освітою, прийняті на посади педагогічних працівників за спеціальностями, фахівці з яких підготовлені у недостатній кількості, за умови проходження ними підвищення кваліфікації, атестуються як такі, що мають відповідну освіту.

Відповідно до п. 4.7 Типового положення присвоєння кваліфікаційних категорій за результатами атестації здійснюється послідовно.

Тому атестаційна комісії I рівня, яку п. 2.12 Типового положення уповноважено атестувати педагогічних працівників на відповідність займаній посаді та присвоювати кваліфікаційні категорії «спеціаліст», «спеціаліст другої категорії», «спеціаліст першої категорії», має право присвоїти вихователеві з повною вищою педагогічною освітою, який пройшов курси підвищення кваліфікації, другу кваліфікаційну категорію, як такому, що прийнятий на педагогічну посаду зі спеціальності, фахівців з якої підготовлено у недостатній кількості.

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
вихователь ДНЗ, атестація, присвоєння кваліфікаційної категорії додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті