Теми статей
Обрати теми

Практичний психолог & керівник гуртка: чи може бути одна кваліфікаційна категорія на дві посади

Клименко Антоніна, начальник Управління соціально-економічного захисту ЦК Профспілки працівників освіти і науки України
У позашкільному навчальному закладі педагог обіймає посаду практичного психолога і керівника гуртка. Чи поширюється кваліфікаційна категорія, присвоєна за посадою практичного психолога закладу позашкільної освіти, на посаду керівника гуртка?

Відповідно до п. 1.2 Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом МОН від 06.10.2010 р. № 930 (далі — Типове положення № 930), атестація педагогічних працівників — це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність педпрацівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.

Атестація на відповідність займаній посаді з присвоєнням кваліфікаційних категорій проводиться щодо практичних психологів, які мають повну вищу освіту зі спеціальності практична психологія, психологія (п. 4.1 Типового положення № 930).

Типовим положенням № 930 не передбачається присвоєння керівникам гуртків кваліфікаційних категорій. Згідно з п. 4.11 цього Типового положення керівникам гуртків, секцій, студій, інших форм гурткової роботи незалежно від рівня здобутої ними освіти за результатами атестації встановлюються тарифні розряди.

Висновок: Оскільки працівник в позашкільному навчальному закладі обіймає дві посади, а саме керівника гуртка та практичного психолога, то відповідно до зазначених вище вимог має атестуватися за кожною з них. Кваліфікаційна категорія, присвоєна за посадою практичного психолога, не може поширюватися на посаду керівника гуртка.

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі