Лікарняний лист: чи обов’язкова відмітка про діагноз?

В обраному У обране
Друк
Огай Олена, експерт з питань оплати праці
Оплата праці Квітень, 2019/№ 8
Працівник хворіє протягом 4 місяців (загальне захворювання). За цей час він надав 5 лікарняних листів. У двох із них не зазначений діагноз. Зараз працівник приніс направлення на медико-соціальну експертну комісію (МСЕК) — форму № 088/о*. В ній від роботодавця вимагається заповнити графи «12. Частота і тривалість тимчасової непрацездатності (відомості за останні 12 місяців)» і «13. Зміна професії або умов роботи за останній рік:». Графа 12 заповнюється на підставі інформації, що міститься в лікарняних листах, наданих працівником за останній рік. Зокрема, містить колонку «найменування хвороби», яку можна заповнити тільки за умови наявності відмітки про діагноз у лікарняному листі. Чи можна приймати у працівника та оплачувати лікарняні листи без зазначення діагнозу у такому разі? Чи обов’язково заповнювати у формі № 088/о колонку «найменування хвороби»?

* Форма первинної документації № 088/о «Направлення на медико-соціальну експертну комісію (МСЕК), затверджена наказом МОЗ від 14.02.2012 р. № 110.

З приводу виплати допомоги на підставі наданих працівником лікарняних листів-продовжень без діагнозу поспішаємо заспокоїти.

Їх оплачувати можна. Це випливає з положень п.п. 3.2 Інструкції № 532**, в якому передбачено:

** Інструкція про порядок заповнення листка непрацездатності, затверджена спільним наказом МОЗ, Мінсоцполітики, ФСС з ТВП, ФСС від НВВ від 03.11.2004 р. № 532/274/136-ос/1406.

• у графі «Діагноз первинний» лікар зазначає первинний діагноз у перший день видачі листка непрацездатності;

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити