У розрахунковому періоді підвищили оклади: коригуємо відпускні

В обраному У обране
Друк
Гуль Тетяна, експерт з питань оплати праці
Оплата праці Серпень, 2019/№ 15
Старший інспектор ОМС з 05.08.2019 р. йде в щорічну відпустку на 24 календарних дні. З 25.06.2019 р. його посадовий оклад підвищений з 3000 до 3400 грн. Як розрахувати відпускні такому працівнику? Як правильно відкоригувати виплати в розрахунковому періоді на коефіцієнт підвищення окладу?

Розрахунок відпускних здійснюють згідно з Порядком № 100. Норма про проведення коригування виплат, розрахованих із середньої зарплати, у тому числі й відпускних, передбачена п. 10 цього Порядку. У ній сказано, що коригування виплат передбачене для випадків, коли підвищення посадових окладів відбулося:

• у розрахунковому періоді;

• у періоді, коли за працівником зберігався середній заробіток.

Стосовно ситуації, наведеної в запитанні, для посадових осіб і службовців ОМС згідно з постановою КМУ від 19.06.2019 р. № 525 посадові оклади були підвищені з 25.06.2019 р. Тобто підвищення окладу відбулося в розрахунковому періоді (серпень-2018 — липень-2019).

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити