Перерахунок зарплати звільненій посадовій особі ОМС: як відобразити в ЄСВ-звіті

В обраному У обране
Друк
Гуль Тетяна, експерт з питань оплати праці, Дзера Тетяна, начальник відділу супроводу інформаційних систем і електронних реєстрів Пенсійного фонду України
Оплата праці Серпень, 2019/№ 15
27.06.2019 р. був звільнений провідний спеціаліст ОМС. Чи потрібно перераховувати зарплату такій особі у зв’язку з набуттям чинності постановою КМУ від 19.06.2019 р. № 525? Якщо так, то як такі донарахування відобразити у Звіті за формою № Д4?

Перерахунок зарплати звільненому працівникові

Донарахувати зарплату треба! Причому не має значення: працює у вас цей працівник або він уже звільнився.

Річ у тому, що роботодавець зобов’язаний виплатити працівникові зарплату, що належить йому. Адже в спорах щодо заробітної плати строк позовної давності не обмежується (ст. 225 КЗпП).

Якщо недоплата дійсно мала місце і колишній працівник звернеться до суду, то останній стане на бік працівника і зобов’яже роботодавця нарахувати і виплатити такій особі усі суми, що належать йому.

Ви відповідальний роботодавець? Тоді відразу донараховуйте належну суму екс-працівникові і повідомте його про виплату.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити