Виявилося, не привиділося: працівниця є одинокою матір’ю вже 5 років

В обраному У обране
Друк
Кучерова Оксана, юрист
Оплата праці Лютий, 2019/№ 3
Працівниця, пропрацювавши 5 років (з 28.01.2014 р.), тільки зараз надала свідоцтво про народження дитини (дата народження дитини — 14.03.2010 р.) і заяву про надання їй додаткової відпустки як одинокій матері за увесь період роботи. Вона зазначила, що перебуває в цивільному шлюбі і батько дитини був зазначений з її слів. Чи треба їй надати таку відпустку? Які документи для цього потрібні? Чи можна замінити таку відпустку грошовою компенсацією?

Що робити, якщо в один чудовий момент виявиться, що у вас довгий час працює працівниця, яка є одинокою матір’ю, а ви ні сном ні духом про це не знаєте? Без паніки! Ми вам допоможемо розібратися.

Спочатку слід зрозуміти, чи дійсно така співробітниця може вважатися одинокою матір’ю в цілях отримання додаткової відпустки.

Отже, у ст. 19 Закону України «Про відпустки» від 15.11.96 р. № 504/96-ВР (далі — Закон № 504/96) передбачено, що одинокій матері надається щорічно додаткова оплачувана відпустка тривалістю 10 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів.

За визначенням поняття «одинока мати» звернемося до п. 9 постанови Пленуму ВСУ від 06.11.92 р. № 9 «Про практику розгляду судами трудових спорів» (далі — постанова № 9). У ньому зазначено, що одинокою матір’ю вважається жінка, яка не перебуває в шлюбі і у свідоцтві про народження дитини якої відсутній запис про батька дитини або запис про батька зроблено в установленому порядку за вказівкою матері; вдова; інша жінка, яка виховує і утримує дитину сама (детальніше про те, які жінки вважаються одинокими матерями, — у спецвипуску до журналу «ОП», 2019, №2/1).

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити