Теми статей
Обрати теми

Визначаємо розміри посадових окладів на 2019 рік працівникам, які виконують функції з обслуговування держорганів

Литвин Алла, заступник директора Департаменту заробітної плати та умов праці і начальник відділу оплати праці в бюджетній сфері Міністерства соціальної політики України
Друк
Про розміри посадових окладів держслужбовців у 2019 році ви вже дізналися на с. 22 цього номера. На черзі — працівники держорганів, які виконують функції з обслуговування. Про розміри окладів для них розповімо в цій статті.

Умови оплати праці працівників з функціями з обслуговування держорганів, а також розміри посадових окладів для них визначено постановою КМУ «Питання оплати праці працівників державних органів» від 18.01.2017 р. № 15 (далі — постанова № 15).

На 2019 рік схема посадових окладів працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування, з урахуванням юрисдикції державних органів і працівників Управління адміністративних будинків Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України, Управління адміністративними будинками Державного управління справами, Управління адміністративними будинками Управління справами Апарату Верховної Ради України (у коефіцієнтах) наведена не в сумовому значенні, а у вигляді установлення відповідних коефіцієнтів співвідношення до мінімального посадового окладу.

Такі зміни відбулися у результаті прийняття постанови КМУ «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо впорядкування структури заробітної плати працівників державних органів, судів, органів та установ системи правосуддя у 2019 році» від 06.02.2019 р. № 102 (далі — постанова № 102).

Зверніть увагу: постанова № 102 набула чинності з 16 лютого 2019 року (опублікована в газеті «Урядовий кур’єр» від 16.02.2019 р. № 32), але застосовується з 1 січня 2019 року.

Важливо!

Нові розміри окладів працівників, які виконують функції з обслуговування держорганів, встановлюються з 1 січня 2019 року.

Розміри окладів держслужбовців у 2019 році визначають так: мінімальний розмір посадового окладу групи 9 у державних органах, юрисдикція яких поширюється на територію одного або кількох районів, міст обласного значення, помножують на відповідний коефіцієнт (зазначений у схемі посадових окладів).

Нагадаємо, що у 2019 році мінімальний розмір посадового окладу становить 2 розміри прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня 2018 року, тобто 3524 грн. (1762 грн. х 2).

Крім того, так само, як і для держслужбовців, постановою № 15 передбачено норму щодо заокруглення окладів (примітка 1 до схеми посадових окладів). Так, якщо посадовий оклад визначено у гривнях з копійками, цифри до 4,99 відкидаються, від 5 і вище — заокруглюються до 10 гривень. При цьому для працівників, які виконують функції з обслуговування, винятків щодо заокруглення при визначенні схемних посадових окладів не передбачено.

Нижче у таблиці наведемо розраховані посадові оклади працівників, які виконують функції з обслуговування держорганів, із відповідним заокругленням.

Посадові оклади працівників, які виконують функції з обслуговування держорганів, з 01.01.2019 р.

img 1

img 2

img 3

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі