(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
5/8
Оплата праці
Оплата праці
Січень , 2019/№ 1

Оклади в бюджетній сфері з 1 січня 2019 року

http://tinyurl.com/y649b8ml
У новий рік з новими окладами! Це вже стало традицією. Адже нові соціально-економічні показники впливають на розмір окладів (тарифних ставок). Але чи усіх працівників бюджетної сфери чекає підвищення окладів (тарифних ставок) з 1 січня 2019 року? Якими вони будуть у поточному році? Про найпоширеніші бюджетні категорії, а конкретно про розмір окладів для них, і розповімо.

Статтею 6 Закону про оплату праці і ст. 96 КЗпП установлено, що розмір мінімального посадового окладу (тарифної ставки) працівника не має бути менший ПМПО на 1 січня календарного року. У 2019 році такий мінімум складає 1921 грн., а отже, і мінімальний розмір окладу на увесь 2019 рік має бути не нижчий 1921 грн.

У зв’язку з цим виникає запитання: які розміри окладів складаються у працівників бюджетної сфери у 2019 році, у кого відбудеться підвищення окладів?

Проаналізуємо усе по черзі.

Працівники з оплатою за ЄТС

Як визначають розміри місячних посадових окладів ЄТС-працівників з 1 по 25-й тарифний розряди? Принцип розрахунку такий: оклад (ставку) працівника 1-го тарифного розряду множать на відповідний тарифний коефіцієнт. При цьому посадові оклади (тарифні ставки), визначені в гривнях з копійками, округлюють: цифри до 0,5 відкидають, від 0,5 і вище — округлюють до однієї гривні (див. також формулу нижче):

Оклад за ЄТС = «Базовий» оклад х тарифний коефіцієнт.

Тарифні коефіцієнти наведені в додатку 1 до постанови № 1298. А посадовий оклад (тарифна ставка) працівника 1-го тарифного розряду за ЄТС (так званий «базовий» посадовий оклад), на базі якого розраховують посадові оклади (тарифні ставки) працівників 2 — 25-го тарифних розрядів за ЄТС, з 1 січня 2017 року встановлений у розмірі ПМПО на 1 січня календарного року. Такий принцип розрахунку зберігається й у поточному році.

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
тарифна ставка, посадовий оклад, прожитковий мінімум, мінімальний розмір, працівники бюджетної сфери, підвищення окладів, оклади за ЄТС, функції з обслуговування, держслужбовці, посадові особи ОМС, службовці ОМС додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Коментарі до статті