Працівники лабораторій закладів охорони здоров’я: оплата праці та додаткові пільги

В обраному У обране
Друк
Гавриленко Лідія, головний спеціаліст з питань соціально-економічного захисту ЦК Профспілки працівників охорони здоров`я України
Оплата праці Липень, 2019/№ 13
Чи мають право працівники лабораторій закладів охорони здоров’я, на які покладено органами охорони здоров’я функції обстеження населення з ВІЛ-інфекцій та дослідження крові, біологічних рідин, отриманих від хворих на СНІД та ВІЛ-інфікованих, на підвищену оплату праці, додаткову відпустку, скорочений робочий тиждень та зарахування до стажу роботи у подвійному розмірі для оформлення пенсії?

Оплата праці

Питання оплати праці медичних працівників врегульовані Умовами оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, затвердженими спільним наказом Мінсоцполітики та МОЗ від 05.10.2005 р. № 308/519 (далі — Умови).

Зокрема, п. 2.19 додатка 3 до Умов медичним працівникам лабораторій установлено підвищені на 15 % посадові оклади за роботу з живими збудниками інфекційних захворювань та за роботу з хімічними речовинами, віднесеними до алергенів (перелік алергенів наведено у додатку 7 до Умов).

Крім того, посадові оклади (тарифні ставки) працівників закладів (підрозділів), які працюють з вірусом імунодефіциту людини, підвищуються на 60 % за безпосереднє обслуговування хворих на СНІД та ВІЛ-інфікованих (п.п. 2 п.п. 2.4.5 Умов та додаток 4 до Умов).

Для працівників лабораторій, на які органами охорони здоров’я покладено функції з дослідження крові та біологічних рідин від хворих на СНІД та ВІЛ-інфікованих, застосовується п. 4 додатка 4 до Умов, згідно з яким оплата праці цих працівників здійснюється за підвищеними на 60 % погодинними ставками за кожну годину роботи в умовах, зазначених у графі 2 цього додатка. Тобто посадові оклади підвищуються пропорційно безпосередньо відпрацьованому з хворими на СНІД та ВІЛ-інфікованими часу.

У кожному закладі керівником за погодженням із профспілкою у колективному договорі затверджується перелік структурних підрозділів та посад працівників, яким здійснюються вищезазначені підвищення посадових окладів (п.п. 12 п.п. 2.4.5 Умов). При цьому слід зазначити, що атестація робочих місць для встановлення підвищених посадових окладів у зв’язку зі шкідливими та важкими умовами праці не проводиться.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити