«Відпускна» компенсація: звільняємо новачка

В обраному У обране
Друк
Ушакова Лілія, експерт з питань оплати праці
Оплата праці Липень, 2019/№ 14

Щоб зрозуміти, чи готові роботодавець і працівник до тривалих трудових відносин, треба попрацювати разом. Не підходить робота, не про таку мріяли? Розбігаємося! Припиняємо трудовий договір. І тут повністю очікувано виникає запитання: як розрахувати компенсацію за невикористану щорічну відпустку, якщо працівник відпрацював менше календарного місяця?

Право на отримання компенсації за невикористані дні щорічної відпустки мають як основні працівники, так і сумісники. Причому це право не залежить від підстави звільнення.

Сума «відпускної» компенсації визначається як добуток кількості невикористаних днів відпустки і середньоденної зарплати. Тобто все, що треба знати, – це кількість зароблених працівником днів відпустки і розмір середньоденної зарплати.

Алгоритм розрахунку середньоденної зарплати в цій ситуації наведений у листі Мінсоцполітики від 19.06.2019 р. № 933/0/206-19, що коментується. Але про все по порядку.

Як визначити кількість компенсованих днів?

Погодьтеся, суха теорія дуже важко засвоюється. Тому пропонуємо вам відповідь на запитання (як визначити кількість компенсованих днів?) знайти за допомогою умовного прикладу.

Приклад. Працівник, який прийнятий на роботу 10 червня 2019 року, звільняється 26 липня. Оклад – 10000 грн.

За загальним правилом щорічна основна відпустка надається за відпрацьований робочий рік, який відраховується з дня укладення трудового договору. Таким днем у​ нашому прикладі буде 10 червня 2019 року – день укладення трудового договору.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити