Акушер-гінеколог після інтернатури: встановлюємо оклад та надбавку за вислугу років

В обраному У обране
Друк
Гавриленко Лідія, головний спеціаліст з питань соціально-економічного захисту ЦК Профспілки працівників охорони здоров`я України
Оплата праці Березень, 2019/№ 6
Студенти навчалися у медичному університеті за контрактною формою, а після закінчення інтернатури з 01.07.2017 р. були оформлені на роботу у поліклініці на посади лікарів акушерів-гінекологів. В якому розмірі мали встановити посадові оклади таким спеціалістам? Чи зараховується період проходження інтернатури до стажу роботи, що дає право на надбавку за вислугу років?

Встановлюємо посадовий оклад

Умови оплати праці працівників закладів охорони здоров’я врегульовані спільним наказом Мінсоцполітики та МОЗ «Про впорядкування Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення» від 05.10.2005 р. № 308/519 (далі — Умови).

Посадові оклади лікарів акушерів-гінекологів, яких віднесено до переліку лікарів-хірургів усіх найменувань, установлюються відповідно до п.п. 1 п.п. 2.2.5 Умов за 11-м — 14-м тарифними розрядами ЄТС залежно від наявної кваліфікаційної категорії. При цьому якщо лікар не має категорії, йому встановлюють 11-й тарифний розряд за ЄТС.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити