(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
7/13
Оплата праці
Оплата праці
Травень , 2019/№ 9

ПСП для сумісника

http://tinyurl.com/y3o9n83b
На підприємстві працює зовнішній сумісник. Чи має він право на ПСП? Чи потрібні якісь довідки з його основного місця роботи?

Порядок надання ПСП установлений в ст. 169 ПКУ.

Так, у п.п. 169.2.1 ПКУ зазначено: ПСП застосовується до нарахованого платником податку місячному доходу у вигляді заробітної плати лише за одним місцем його нарахування (виплати). І оскільки працівник працює у декількох роботодавців, то він має право самостійно вирішити, який роботодавець застосовуватиме до його доходу ПСП. Реалізує він таке право шляхом подання заяви про застосування ПСП (п.п. 169.2.2 ПКУ).

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
податкова соціальна пільга, порядок надання, право на ПСП, сумісник додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Коментарі до статті