Теми
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Не відобразили звільнення у таблиці 5 ЄСВ-звіту

Івлєва Наталія, експертка з питань оплати праці
Оплата праці Жовтень, 2019/№ 19
Друк
У Звіті з ЄСВ за серпень 2019 року підприємство в таблиці 5 не зазначило відомості про припинення трудових відносин з працівником. Дані в таблиці 6 ЄСВ-звіту за заробітною платою, нарахованою по дату звільнення, відображені правильно. Як виправити помилку? Чи буде штраф?

Оскільки помилка, описана в запитанні, належить до «несумових» і виявлена після закінчення граничного строку подання ЄСВ-звіту, порядок її виправлення буде такий.

Для цього формуємо «доповнюючий» Звіт за той період, який виправляємо (у цьому випадку — серпень 2019 року). Такий Звіт повинен містити титульний аркуш (перелік таблиць ЄСВ-звіту) з типом «додаткова» і таблицю 5 також з типом «додаткова», в якій треба заповнити дані за звільненим працівником. Це випливає з п. 4 розд. V Порядку № 435.

Зверніть увагу: якби підприємство виявило зазначену помилку до закінчення граничного строку подання ЄСВ-звіту за серпень 2019 року, то йому достатньо було б повторно сформувати та подати цей Звіт з правильними показниками. Чинним вважатиметься останній електронний або паперовий звіт, поданий вами (п. 1 розд. V Порядку № 435). Причому у такому разі заново формувати та подавати необхідно увесь ЄСВ-звіт з усіма таблицями з типом «початкова», а не тільки ті таблиці, в яких були виявлені помилки.

Тепер про відповідальність.

Якщо ви самостійно виправляєте «несумову» помилку, то штрафи ані підприємству, ані посадовим особам не загрожують. На це звертали увагу податківці (див. роз’яснення в підкатегорії 301.09 ЗІР).

Пропонуємо розглянути порядок заповнення таблиці 5 з типом «додаткова» на умовному прикладі.

Приклад. Сокіл Ігор Олексійович звільнений за власним бажанням (основне місце роботи) з посади сторожа (код КП 9152, код ЗКППТР 18883) 30 серпня, наказ від 23.08.2019 р. №162 -ос.

Приклад заповнення таблиці 5 Звіту з ЄСВ за серпень 2019 року з типом «додаткова» покажемо на рисунку нижче.

img 1

Фрагмент «доповнюючої» таблиці 5 ЄСВ-звіту за серпень 2019 року

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал
stop

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Увійдіть, щоб читати більше! Авторизовані користувачі одержують безкоштовно 5 статей на місяць