Табель обліку робочого часу: відповідаємо на ваші запитання

В обраному У обране
Друк
Біляєва Олена, експерт з питань оплати праці
Оплата праці Жовтень, 2019/№ 20/1
За допомогою Табеля обліку використання робочого часу не лише контролюють дотримання працівниками встановленого режиму робочого часу та отримують дані про відпрацьований час, а й нараховують заробітну плату, складають статистичну звітність з праці тощо. При складанні цього важливого документа в кадровиків часто виникають запитання. Відповіді на деякі з них ви знайдете в цій статті.

Хвороба в період додаткової відпустки

Працівниця перебувала в додатковій відпустці «на дітей» з 07.10.2019 р. по 17.10.2019 р. Після виходу з відпустки працівниця надала лікарняний лист, згідно з яким з 08.10.2019 р. по 15.10.2019 р. вона хворіла. Як відкоригувати Табель обліку використання робочого часу?

У разі хвороби працівника в період додаткової соціальної відпустки «на дітей» відпустку продовжують або переносять на інший період (ч. 7 ст. 20 Закону про відпустки).

У цій ситуації на період хвороби працівника припав святковий день 14 жовтня — День захисника України. Як визначити кількість днів продовженої або перенесеної відпустки?

Нагадаємо, що святкові та неробочі дні, встановлені ст. 73 КЗпП, при визначенні тривалості щорічних відпусток і додаткової відпустки «на дітей» не враховують. Тобто відпустку продовжують на святковий/неробочий день, але цей день не оплачують.

Таким чином, якщо на період хвороби припав святковий або неробочий день, на який була спочатку продовжена відпустка, то невикористану через хворобу частину відпустки продовжують на календарні дні тимчасової непрацездатності без урахування такого святкового або неробочого дня. У нашому випадку відпустку потрібно продовжити (перенести) на 7 календарних днів.

У Табелі обліку робочого часу (типова форма № П-5) період перебування у відпустках і період тимчасової непрацездатності зазначають різними літерними і цифровими позначеннями, зокрема:

• оплачувана тимчасова непрацездатність — ТН (26);

• неоплачувана тимчасова непрацездатність у випадках, передбачених законодавством, — НН (27);

• додаткова відпустка «на дітей» — ДО (15).

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити