Чергування vs робота у вихідний день: у чому різниця

В обраному У обране
Друк
Болохова Тетяна, експерт з питань оплати праці
Оплата праці Вересень, 2019/№ 17
На жаль, поняття «чергування» і «робота у вихідний день» часто плутають. Водночас це абсолютно різні ситуації, які оплачуються по-різному. З роботою у вихідний або святковий день роботодавці стикаються часто, чимало сказано про компенсацію за таку роботу. Тому в сьогоднішній статті зосередимося на чергуванні. Як правильно організувати чергування на підприємстві, в організації, установі, чим повинен займатися працівник, якого залучили до чергування, чи підлягає воно оплаті та як його компенсують? Давайте вивчати!

Що таке чергування?

Чергування — це перебування працівника на підприємстві, в установі, організації за розпорядженням адміністрації до початку або після закінчення робочого дня, у вихідні, святкові дні як відповідального за порядок і для оперативного вирішення невідкладних питань, не пов’язаних з його трудовими обов’язками, а також для передачі інформації. Таке визначення було наведене Мінпраці в листі від 02.04.2010 р. № 89/13/116-10.

Тут важливо виділити 2 основні моменти, які характеризують чергування.

Працівник перебуває на роботі не у свій робочий час, який передбачений графіком роботи.

Він виконує певні завдання, не пов’язані з його трудовими обов’язками.

Якщо з першим пунктом (згаяний час) усе зрозуміло, то за другим (що робить працівник під час чергування) виникають запитання. Передусім треба з’ясувати, які завдання/функції виконує працівник.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити