Звільнення у відпустці до 3 років: заповнюємо форму № 1ДФ і ЄСВ-звіт

В обраному У обране
Друк
Івлєва Наталія, експерт з питань оплати праці
Оплата праці Вересень, 2019/№ 17
Працівниця звільнилася 16.08.2019 р. за власним бажанням (ст. 38 КЗпП), перебуваючи у відпустці для догляду за дитиною до 3 років. Щорічну відпустку вона відгуляла повністю, тому дохід у звітному кварталі їй не нараховувався. Чи потрібно відображати у формі № 1ДФ за нею інформацію з датою звільнення в графі 7? Як відображається інформація про звільнення працівниці в ЄСВ-звіті?

У формі № 1ДФ інформацію про працівницю, яка звільнилася, відображати не потрібно.

Згідно з п.п. «б» п. 176.2 ПКУ податкові агенти формують і подають Податковий розрахунок за формою № 1ДФ за звітний квартал тільки у разі нарахування/виплати доходів на користь фізичних осіб у такому кварталі.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити