Трудова книжка і звільнення студентів

В обраному У обране
Друк
Давиденко Богдана, експерт з питань оплати праці
Оплата праці Вересень, 2019/№ 18/1
Що ж, у наших попередніх статтях ми розглянули вже практично всі нюанси, що стосуються роботи студентів на підприємстві. Поговорили про особливості режиму роботи, про трудові гарантії та пільги, про право на оплату періоду хвороби й отримання декретних. Залишилося торкнутися лише двох моментів — специфіки заповнення трудових книжок і звільнення працівників-студентів. Тож поїхали!

Трудова книжка

Ми вже зазначали, що робота за трудовим договором студента є для нього основним місцем роботи (якщо, звісно, він не працює десь іще). А це означає, що і вести, і зберігати його трудову книжку роботодавець повинен у порядку, передбаченому для основного місця роботи. Усі подробиці в статті «Трудова книжка — основний «трудовий» документ» // «ОП», 2019, № 16/1. Відомості ж про навчання у ВНЗ (аспірантурі, ПТНЗ) до трудової книжки внесе після закінчення навчання* (пп. 2.16 і 2.18 Інструкції № 58):

* А все тому, що запис про навчання не вноситься до трудової книжки, доки немає документів, які це підтверджують (лист Мінпраці від 22.03.2006 р. № 1993/0/14-06/13).

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити