ПСП «на дітей»: попрактикуємося!

Кравченко Дар’я, експертка з питань оплати праці
Оплата праці Січень, 2020/№ 2
В обраному У обране
Друк
«Година роботи навчить більше, ніж день пояснень»*. Тому, як би довго ми не розповідали вам про нюанси надання ПСП «на дітей», відчути всі її тонкощі вам допоможе лише практика. Тому давайте перейдемо до прикладів.

* Ж.-Ж. Руссо «Еміль, або Про виховання».

Життя після розлучення

Працівник утримує трьох дітей віком до 18 років. Двоє з них — діти працівника від попереднього шлюбу (після розлучення проживають із матір’ю). А третя дитина — це дитина другої дружини, з якою чоловік перебуває в офіційному шлюбі (дитина працівником не усиновлена). На яку ПСП може розраховувати чоловік (з розрахунку на двох або на трьох дітей), за умови, що колишня дружина правом на збільшений граничний розмір зарплати, кратний кількості дітей, не користується?

Передусім нагадаємо, що ПСП на підставі п.п. 169.1.2 ПКУ надається платникові податків, який утримує двох або більше за дітей віком до 18 років.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
Завантажуйте наш мобільний додаток iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд