«Охрана, отмена!», або Анулюємо навчальну відпустку у зв’язку з карантином

В обраному У обране
Друк
Біляєва Олена, експерт з питань оплати праці
Оплата праці Березень, 2020/№ 6/1
Працівниці бюджетної установи була надана й оплачена навчальна відпустка для проходження сесії у ВНЗ на період з 16.03.2020 р. по 27.03.2020 р. Проте Кабміном було прийнято рішення про введення карантину в навчальних закладах. Чи має право роботодавець перерахувати (сторнувати) відпускні? Які документи повинен надати ВНЗ для проведення перерахунку?

Навчальна відпустка і карантин

Давайте згадаємо, що навчальну відпустку надають працівникам, які успішно навчаються без відриву від виробництва в закладах вищої освіти з вечірньою і заочною формами навчання.

Тривалість такої відпустки залежить від типу закладу вищої освіти, форми навчання та курсу (ст. 261 КЗпП, ст. 15 Закону про відпустки)*.

* Про пільги та гарантії для працюючих студентів читайте в спецвипуску «ОП», 2019, № 18/1.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
Завантажуйте наш мобільний додаток ifactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд